BLOGI

Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Partner w agencji MMT Management. W latach 80. podziemny wydawca i konspirator. Lata 1989-1996 spędził w Stanach Zjednoczonych, gdzie był m.in. redaktorem naczelnym polonijnego Dziennika Chicagowskiego oraz Kuriera. Po powrocie do Polski został dyrektorem sprzedaży Radia RMF FM, a następnie, w 1997 roku założył firmę szkoleniową Midwest ITSE. W 2000 roku założył agencję MMT Management, zaś w 2010 roku Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Jest aktywnym komentatorem i uczestnikiem życia publicznego.

Subskrybuj kanał RSS
POZOSTAŁE WPISY AUTORA

Cezary Kaźmierczak

Kukiz - geszefto-bandyto-złodziej

2017-03-14

Otwieram komputer i widzę, że ruszł kolejny populistyczny walc dla gawiedzi - Kukiz LEGALNIE kupił mieszkanie od miasta za 25 tysięcy!

Wpisuje się to w modnawy od pewnego czasu trynd - własność prywatna jest co najmniej podejrzana, a w zasadzie oskarżona. Nie mógł taki Kukiz mieszkać w komunalnym niby? Remont mieszkania? Jakby popisał z 15 lat do administracji, to urzędnicy może by przyznali! A po 20 latach może i Nagrodę Jubileuszową by dali! 

Jak czytam co piszą o Kukizie, to widzę, że ja też w zasadzie jestem jakimś geszefto-bandyto-złodziejem - też odkupiłem LEGALNIE od miasta za kilka procent wartości (chyba to było coś 10 czy 20 tysięcy) grunt - przekształciłem tzw. użytkowanie wieczyste na własność. Nie zadowalało mnie wieczyste uzytkowanie od wspólnoty narodowej. Z Suwerenem nie chciałem! Na własność musiałem mieć! Zeby dopełnić obrazu zbrodni - następnie to sprzedałem! I sporo zarobilem na tej nieruchomości! Za cos takiego to z 15 lat chyba powinno być.

Oskarżona: własność prywatna.

P.S.

A kto, Koteczku! - jakby napisał Kisiel - rozpętywał antypaństwową histerię w mediach w sprawie podniesienia skandalicznie niskich wynagrodzeń dla wiceministrów w Polsce, przez co są gigantyczne problemy w pozyskiwaniu ludzi do słuzby państwowej? Nie był to przypadkiem Kukiz'15? Macie owoce siania ziaren nienawiści.

twitterfacebookwykopKontakt e-mail
ZOBACZ STARSZE WPISY
NEWSLETTER

Podając swój adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od WEI.

NASI BLOGERZY