WYDARZENIA
Finansowanie strategicznych projektów innowacyjnych

Finansowanie strategicznych projektów innowacyjnych

-- /  

Środa 14 grudnia, 15.00,  ul. Nowy Świat 33, lok. 7a.  Spotkanie z udziałem ekspertów Ministerstwa Rozwoju, Banku Gospodarstwa Krajowego, firmy..

Zaproszenie na konferencję:

 

„Finansowanie strategicznych projektów innowacyjnych”

 

14 grudnia 2016 roku, godz. 15.00, siedziba Fundacji WEI przy ul. Nowy Świat 33 w Warszawie

 

Wicepremier Mateusz Morawiecki zaprezentował ambitne założenia zwiększenia poziomu innowacyjnych inwestycji, jako jednego z warunków szybszego zbliżania się Polski do średniej unijnej pod względem zamożności obywateli. WEI podziela przesłanki i założeniami Planu Odpowiedzialnego Rozwoju. Teraz chcemy pochylić się nad możliwymi rozwiązaniami i praktycznymi wyzwaniami dla sektora prywatnego, spółek skarbu państwa i banków, współpracujących w tym obszarze z organami państwa.

Jednym z koniecznych warunków jest możliwość finasowania najważniejszych strategicznych projektów. Nasze spotkanie będzie okazją do wymiany spostrzeżeń na temat realiów rynkowych i skonfrontowania ich zarówno z założeniami programowymi rządu jak i możliwościami, jakie mogą otwierać się przed instytucjami finansowymi.

Spotkanie z udziałem ekspertów Ministerstwa Rozwoju, Banku Gospodarstwa Krajowego, firmy RAFAKO oraz Warsaw Enterprise Institute odbędzie się w środę 14 grudnia o godzinie 15.00 w siedzibie Fundacji WEI przy ul. Nowy Świat 33, lok. 7a (domofon 110, II piętro), w Warszawie.

 

Serdecznie zapraszamy. Będziemy wdzięczni za potwierdzenie obecności.

 

 

Michał Sztuk

e-mail: m.sztuk@wei.org.pl

tel. kom. +48 662 036 660

 

twitterfacebookwykopKontakt e-mail
 
NEWSLETTER

Podając swój adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od WEI.

WYDARZENIA MINIONE