WYDARZENIA
Warsaw Coalition Meeting part III

Warsaw Coalition Meeting part III

2015-02-25 /  

25 lutego 2015 odbyło się trzecie spotkanie w cyklu Warsaw Coalition Meeting. Tym razem, tak jak ostatnio rozmowa miała miejsce w Kafe Zielony Niedźwiedź.

Freedom Coalition Meeting - cykliczne spotkania środowisk wolnościowych w Warszawie. Celami spotkań są: wymiana informacji o działaniach podejmowanych przez uczestników Koalicji oraz pozyskiwanie partnerów do wybranych projektów. Podczas spotkań nie narzekamy, nie spieramy się, ale poszukujemy obszarów współpracy - budujemy koalicje. ??Uczestnicy spotkań to osoby o przekonaniach wolnościowych, dla których wolny rynek, państwo prawa, wolność osobista i własność prywatne, to kluczowe idee.

Udział w spotkaniu możliwy jest tylko na podstawie zaproszenia. Spotkania mają charakter off the record i odbywają się raz w miesiącu. Mówcami są sami uczestnicy.

Podczas spotkania każdy uczestnik zabiera głos i prezentuje swoje działania i projekty podejmowane obecnie i planowane w najbliższej przyszłości. ??Organizację spotkań koordynuje Warsaw Enterprise Institute, projekt realizowany jest w ramach międzynarodowej sieci Coalition Leaders Forum.??Idea tego typu spotkań zrodziła się w USA, pierwsze spotkanie zorganizował Americans for Tax Reform. Obecnie spotkania odbywają się regularnie w kilkunastu państwach, a w samej Ameryce spotkania koalicji organizuje się w 48 stanach.Międzynarodową sieć Coalition Leaders Forum koordynują Americans for Tax Reform oraz Atlas Economic Research Foundation.

twitterfacebookwykopKontakt e-mail
 
NEWSLETTER

Podając swój adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od WEI.

WYDARZENIA MINIONE