Wydarzenia
Konferencja WEI: Raport otwarcia – Bilans roku
06.12.2018

Warsaw Enterprise Institute zaprasza na coroczną prezentację „Raportu otwarcia – bilans roku”. Indeks od czterech lat mierzy tempo w jakim Polska zbliża się do lidera gospodarczego Unii Europejskiej – Niemiec. W tym roku po raz pierwszy opublikujemy raport z uwzględnieniem wszystkich państw UE.

 

Polska od lat konsekwentnie zbliża się do poziomu Niemiec. Teraz, kiedy zaliczani jesteśmy do grupy państw rozwiniętych, chcemy bliżej przyjrzeć się naszemu postępowi w relacji do innych państw europejskich.

Stąd też, tegoroczny zakres tematyczny obejmie wszystkie kraje Unii Europejskiej. Przeanalizujemy wszystkie gospodarki Unii Europejskiej i na ich podstawie powstanie lista liderów, a także grupa państw, które podejmują działania, by ich dogonić.

Publikacji raportu, skierowanego do przedstawicieli ośrodków decyzyjnych i opiniotwórczych, liderów biznesu, ekspertów administracji, towarzyszy dyskusja wokół aktualnych i przyszłych wyzwań stojących przed polską gospodarką.

Konferencja odbędzie się 19.12.2018 r. (środa), o godzinie 11:00 w Świetlicy Wolności, ul. Nowy Świat 6/12 C, Warszawa (były Dom Partii)

 

Zapraszamy!

 

**************

Potwierdzenia:
Mateusz Gilewski
Dyrektor WEI
e-mail: m.gilewski@wei.org.pl
mobile: 501 767 302