Największe problemy Polski według opozycji

Największe problemy Polski według opozycji

Doceniasz tę treść?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Zrobiłem ostatnio wpis o największych aferach w Polsce wg. mediów sprzyjających rządowi. Teraz czas na media opozycyjne. Oto najwieksze problemy Rzeczpospolitej na przełomie 2014/2015.

1. Bronisław Komorowski jednak poluje. Świąteczny pasztet u mamusi był pyszny, ale żeby tak do zajączka strzelać? Szok i niedowierzanie.

2. Radosław Sikorski zatrudnił angielskiego dyplomatę do konsultacji swoich przemówień międzynarodowych za 19 tysięcy od sztuki.

3. Szok i niedowierzanie. Owsiakowi nie udało się przełamać bariery dzwięku i jednak bydlak się odżywia. Pensje bierze! Szok i niedowierzanie! Jak można brać pensję??

4. Nowak skazany! Za zegarek, którego nie wpisał do oświadczenia! Za likwidację polskiego przemyslu budowy dróg zapewne pochwała z wpisaniem do akt.

5. Wzgórek Merkurego wykrywa u Komisarz Bieńkowskiej magazyn VIVA, który postanowił dołączyć do mediów opozycyjnych. W Toruniu popłoch!

A mnie interesuje tylko jedno – co na to wszystko, Marysia Sokołowska, licealistka z Gorzowa?

Telewizja pokazała…

Inne wpisy tego autora

Czemu z Polską można robić co się chce?

W 2018 roku Francja wypowiedziała Polsce wojnę handlową i zaczęła systemowo prześladować polskie firmy we Francji, oczywiście szermując przy tym całym wachlarzem szczytnych haseł, o

Polexit w 9 krokach

 Z coraz większą litością i zażenowaniem patrzę na różne opinie dotyczące tzw. Polexitu.  Niby powszechne jest, że jak aktor czy kompozytor wypowiada się w sprawach