Trzeci najazd hejterów

Trzeci najazd hejterów

Doceniasz tę treść?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

ZPP opublikował raport o przetargu na śmigłowce dla polskiej armii, z wnioskami, że zakup helikoptera „do wszystkiego” to absurd, żadna poważna armia na świecie nie stosuje takiego rozwiązania i trzeba – mając u siebie dwie nowoczesne fabryki helikopterów – zamknąć przetarg bez wyboru oferty, a zamówienia dokonać w Świdniku i Mielcu. Coś co jest dobre dla armii amerykańskiej, brytyjskiej, włoskiej, kanadyjskiej itd. – nie może być złe dla polskiej.

No i zaczęło się. Ruszyli na nas hejterzy. Nigdy byśmy nie przypuszczali, że wśród prawie 94 tysięcy naszych fanów jest aż tylu miłośników i znawców śmigłowców 🙂

Nie przejmuję się tym zbytnio, bo z hejterstwem jestem dość ostrzelany już. Poprzednie dwie akcje – ruskie przeciw Ukrainie – miały miejsce na naszych wallach ZPP i WEI, i powiem szczerze, że trudno mi wyobrazić sobie coś o większym zasięgu.

Zatem o podobieństwach i różnicach.

Przede wszystkim obecny atak ma strasznie słabą siłę ognia w porównaniu do ruskiego. Raptem przez dwa dni założyliśmy hejterom nie więcej jak 100 banów. W czasie antyukraińskiej ruskiej nawałnicy było to co najmniej 500 dziennie. Słabiutko, trzeba się poradzić jakiegoś generała.

Hejterzy – technologia ta sama. Zakłada fałszywe konta, po czym 20-50 innych fałszywych kont zostaje jego „znajomymi” i „lajkują” oraz „szerują” się wzajemnie.

Stosunek hejterzy – „pożyteczni idioci” – 80% do 20%. Identyczny.

Mam też wrażenie, że istnieje jakiś tajny międzynarodowy podręcznik hejterski lub że nasi byli na szkoleniu w St. Petersburgu. Argumenty identyczne:

1. Byłem Waszym fanem, zgadzałem sie z Wami, kibicowałem Wam etc., ale się bardzo zawiodłem. Tracicie wiarygodność. Opamiętajcie się.

2. Czemu się tym zajmujecie? Nie tego od was oczekiwałem. Zajmijcie się lepiej sprawami istotnymi dla MSP, a nie jakimiś głupotami. Zawiodłem się na Was.

3. Sprzedaliście się Ameryce – nie spodziewałem się tego po Was.

4. Jesteście naiwni i dziecinni. Jakiś gimbus prowadzi ten profil?

Śmieszne jest to, że toczka w toczkę to samo pisali ruscy!!! Ma to na celu oczywiście osłabić morale adminów oraz pozostałych użytkowników. Zastraszyć. No i tu znowu zła wiadomość – ruskim udało się zastraszyć jedną osobę, którą nawet wcześniej uważałem za odważną u nas, Wam niestety nikogo. Nikt się Was nie boi.

Tak czy inaczej – na jakichś portalach to sobie pohulacie. U nas nie. Banowalismy, banujemy i banować będziemy.

P.S.

Oczywiście gorące pozdrowienia dla znanej nam z prawdziwego imienia i nazwiska dwunastki. To chyba frustrujące, że nawet jak ma sie 10 fałszywych profili, to u nas jedna osoba o niewelkich w dodatku rączkach, dwoma kliknieciami kończy zabawę. No i uważajcie, żebyście od tych wielu profili jakichś zaburzeń osobowości nie dostali – następca może nie chcieć płacić za kozetki.

Inne wpisy tego autora

Czemu z Polską można robić co się chce?

W 2018 roku Francja wypowiedziała Polsce wojnę handlową i zaczęła systemowo prześladować polskie firmy we Francji, oczywiście szermując przy tym całym wachlarzem szczytnych haseł, o

Polexit w 9 krokach

 Z coraz większą litością i zażenowaniem patrzę na różne opinie dotyczące tzw. Polexitu.  Niby powszechne jest, że jak aktor czy kompozytor wypowiada się w sprawach