Świetlica Wolności – BON na LEPSZE czasy

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

 

Z utęsknieniem czekamy na naszych Gości w Świetlicy Wolności. Miejmy nadzieję, że za jakiś czas – oby niedługi – ulice miast ponownie będą pełne gwaru, knajpy wypchane po brzegi, a ludzie będą mogli się cieszyć promieniami słońca. Pozostając przy tym wyobrażeniu, proponujemy już teraz pomyśleć o tych przyszłych szczęśliwych dniach i sprawić sobie prezent na przyszłość: bon do Świetlicy Wolności.

Przygotowaliśmy dwie wersje bonów, również z myślą o większych rezerwacjach, imprezach firmowych czy urodzinach. Zachęcamy do skorzystania, naprawdę warto. Kupując bon zyskujecie Państwo dodatkowe środki do wykorzystania na barze. Szczegóły na grafice.

Nasze menu jest dostępne TUTAJ, zachęcamy żeby już teraz każdy nabywca naszego bonu mógł zaplanować przyszłe zakupy i radosną konsumpcję w Świetlicy.

Aby kupić bon, prosimy o dokonanie przelewu na określoną kwotę (50 zł lub 500 zł lub wielokrotność tej kwoty) oraz o podesłanie potwierdzenia przelewu na adres: kontakt@swietlicawolnosci.pl.

Dane do przelewu:
SW Management Spółka z o.o.
ul. Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa
PKO BP nr konta 19 1020 4900 0000 8802 3103 9661

Dziękujemy za zainteresowanie Świetlicą Wolności i przygotowaną ofertą specjalną. Z niecierpliwością czekamy na Was!

Inne wpisy tego autora

Cena Łukaszenki

Francja, Grecja i Luksemburg mianowały nowych przedstawicieli dyplomatycznych na Białorusi. Zgodnie z prawem międzynarodowym ambasador obejmuje swój urząd w chwili złożenia listów uwierzytelniających na ręce

Robert Gwiazdowski: Oto nowy PiS-owski ład

Robert Gwiazdowski w swoim felietonie dla portalu Interia Biznes pisze: No to mamy Nowy Pisowski Ład. A przynajmniej mamy mieć. PiS nazywa go „polskim”, ale