Okiem Bastiata w Świetlicy Wolności z Pawłem Basiukiewiczem

Doceniasz tę treść?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dziś oficjalnie ruszyliśmy z nowym formatem pod nazwą „Okiem Bastiata w Świetlicy Wolności, Rozmowy Sebastiana Stodolaka”. W pierwszym odcinku zobaczymy rozmowę z dr. Pawłem Basiukiewiczem, kierownikiem Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

„Okiem Bastiata” to znany Wam już projekt, realizowany za pośrednictwem platformy ZOOM, anglojęzycznych rozmów Wiceprezesa WEI z naukowcami, intelektualistami i aktywistami wolnościowymi. Co wyróżnia nowe nowy cykl „Oka Bastiata”? Po zakończeniu lockdownu wyszliśmy wreszcie z domu i przenieśliśmy się do Świetlicy Wolności, by tam – przy mocnej kawie czy dobrym alkoholu – rozkoszować się rozmową z drugim człowiekiem.

W nowym cyklu Sebastian Stodolak ponownie będzie angażował do rozmów ciekawych gości, nie bojąc się trudnych rozmów i angażujących społecznie tematów.

Zapraszamy do oglądania!

 

Inne wpisy tego autora

Czy polskie firmy podbiją Trójmorze?

Na poziomie politycznym Trójmorze to nośny koncept. Państwa regionu Europy Środkowej i Wschodniej – od Łotwy, przez Polskę po Chorwację, ale też Austrię – mają