Premiera książki „Kiedy Harry stał się Sally”

Doceniasz tę treść?

W poniedziałek 25.10 zadebiutowało wydawnictwo WEI, a co za tym idzie odbyła się oficjalna premiera pierwszej książki „Kiedy Harry stał się Sally” Ryana T. Andersona.
Jest to kompleksowa, odważna, lecz stonowana, mocno wsparta na badaniach, analiza zjawiska transpłciowości we współczesnym świecie. Książka będąca przykładem bezprecedensowego aktu cenzury dokonanego przez światowego giganta sprzedaży internetowej – platformę Amazona. Siłą rzeczy, stajemy dzisiaj w obliczu pytania, czy dopuścimy do importu zjawiska Cancel Culture do Polski?
Z tej okazji Pan Bogdan Stelmach – lekarz medycyny, seksuolog, Mazowieckie Centrum Psychoterapii oraz Pani Agnieszka Marianowicz-Szczygieł – psycholog, Instytut Analiz Płci i Seksualności „Ona i On” podzielili się swoją ekspercką wiedzą o transpłciowości z perspektywy medycznej i psychologicznej, a także odpowiedzieli na pytania od widzów.

Inne wpisy tego autora

5 najlepszych książek o polityce

Przyszedł czas na kolejny odcinek „Książkowego SKANERA Warsaw Enterprise Institute”. Jesteśmy rozpolitykowanym narodem, czas jest polityczny, świeżo po wyborach, nie dziwi zatem, że zaproponujemy Państwu

Monitor ukraiński nr 4

W ramach realizacji Serwisu Odbudowy Ukrainy, projektu Centrum Studiów Strategicznych WEI monitorujemy na bieżąco sytuację gospodarczą i społeczną w ośmiu obwodach Ukrainy zachodniej. W szczególności