WEI poszukuje TikTokerów!

Doceniasz tę treść?

Media społecznościowe się zmieniają. Aplikację TikTok, której siłę stanowi dzielenie się zabawnymi filmikami, zainstalowano już na 2,6 mld smartfonów. Chcemy być w Warsaw Enterprise Institute na bieżąco z tymi zmianami tak, by treści wolnościowe docierały także do ludzi młodych, a oni właśnie stanowią główną bazę użytkowników TikToka.

Nie będziemy jednak udawać, że rozumiemy to medium tak dobrze, by poradzić sobie własnym sumptem. Potrzebujemy pomocy i dlatego ogłaszamy konkurs na oficjalnego TikTokera Warsaw Enterprise Institute! Zadaniem uczestników jest zaprezentować w interesujący sposób treści związane z wolnością gospodarczą i polityczną za pomocą platformy TikTok.

Jakie treści? Jaka forma? To pozostawiamy już ich kreatywności. Może to być krótka sonda uliczna czy video dowcipnie obrazujące którąś z wolnorynkowych zasad albo problemy związane z funkcjonowaniem państwa. Kluczowe jest, by forma była lekka, a jednocześnie dająca do myślenia. W konkursie uczestniczyć może każdy.

Wystarczy zamieścić video na TikToku, dodać do wideo hasztag: #KonkursWEI, a także oznaczyć nasz profil: @fundacjawei. Zwycięzcy zaproponujemy współpracę przy rozwijaniu naszego kanału TikTokowego na zasadach komercyjnych.

Macie czas do 18 czerwca!

 

Wśród osób, które będą oceniać materiały, jest zarząd Warsaw Enterprise Institute. Organizator zastrzega sobie nierozstrzygnięcie konkursu w przypadku wpłynięcia zbyt niskiej liczby aplikacji lub niezadowalającej jakości nadesłanych materiałów.

Inne wpisy tego autora