Robert Gwiazdowski: Uderzenie podatkami w klasę średnią to uderzenie w demokrację

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Robert Gwiazdowski w swoim felietonie dla portalu Interia Biznes pisze:

„Będą w nas rzucać kamieniami” – powiedział wicepremier Jarosław Kaczyński. No to ja zacznę… „Są ludzie, których perspektywa utraty na przykład tysiąca złotych miesięczne z bardzo wysokiego wynagrodzenia wprowadza w stan jakiejś histerii” – twierdzi wicepremier. Nie wyjaśnia jednak czym  jest „bardzo wysokie wynagrodzenie”? Powołanych przez niego prezesów spółek Skarbu Państwa, którym pozwala on dość suto w nich zarabiać, utrata nawet dziesięciu  tysięcy złotych  miesięcznie nie powinna wprowadzać w stan jakiejś histerii. W większą mogą popaść na myśl o utracie zaufania pana wicepremiera co by się musiało wiązać z utratą całego wynagrodzenia.

Jeśli chcesz przeczytać więcej, kliknij TUTAJ.

 

Inne wpisy tego autora

WEI na Instagramie!

Nie zwalniamy tempa i proponujemy Wam nowy kanał komunikacji, na którym znajdziecie aktualności WEI, a także niepowtarzalne i niepublikowane w naszych innych mediach społecznościowych treści.

Co na to Kisiel? Debata o wolności słowa

W 30. rocznicę śmierci największego nonkonformisty PRL-u i apostoła zdrowego rozsądku Stefana Kisielewskiego zapraszamy na debatę WEI, która odbędzie się 27 września br. o godz.