KONFERENCJA WEI: Bezpieczeństwo energetyczne czasu wojny

Doceniasz tę treść?

Zapraszamy na konferencję organizowaną przez Warsaw Enterprise Institute pt. „Bezpieczeństwo energetyczne czasu wojny. Przekształcenia rynku ropy i gazu w państwach Trójmorza”.

 

Rosyjska agresja zburzyła globalny ład geopolityczny, zmuszając cały zachodni świat do ponownej oceny strategii surowcowej i transformacji energetycznej. Zdolność do dywersyfikacji, zabezpieczania łańcuchów dostaw i budowy wewnętrznej synergii regionalnej, są dziś istotą bezpieczeństwa i odporności państw na coraz trudniejsze do przewidzenia kryzysy społeczno-ekonomiczne. Porównawcza analiza geopolitycznych konsekwencji transformacji i energetycznych strategii narodowych pozwoli nam określić miejsce, w jakim znalazła się Polska i wskazać na możliwie najlepsze rozwiązania i wyzwania w przyszłości.

 

Już 3 listopada br. w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych odbędzie się ekspercka konferencja, na której nie może Cię zabraknąć!

Warunkiem udziału w wydarzeniu jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz otrzymanie potwierdzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

Inne wpisy tego autora

[RAPORT] STAN GRY. Polska-Azerbjedżan

Prezentujemy „Stan Gry” – nowy cykl publikacji dotyczących współpracy gospodarczej Polski z państwami spoza UE. Każda z publikacji będzie przedstawiać aktualny stan relacji ekonomicznych z

Ocalcie nasz głos w sieci!

Instytucje Unii Europejskiej finalizują prace nad regulacją ograniczającą swobodę wymiany poglądów w sieci. Platformy internetowe będą w praktyce urzędowo zobowiązane wprowadzić „shadow ban”, tj. istotne