Pożarci przez inflację!

Doceniasz tę treść?

Jakie są przyczyny inflacji? Czy to pandemiczna nadprodukcja pieniądza, zaburzenia w łańcuchach dostaw czy chciwość przedsiębiorców? Na to pytanie odpowiedzieliśmy 25.01 podczas kolejnego już spotkania otwartego sympatyków WEI, które połączone było z gościnnym występem rapera Kebes z utworem „Ulga na uldze”.

 
Mimo że zmiany wprowadzone przez polski ład to kilkanaście ulg podatkowym Polakom wcale nie żyje się lżej. Przyczyną jest między innymi rosnąca inflacja. Nasze oszczędności topnieją, a nie wiadomo za bardzo które sposoby ochrony wartości pieniądza miałby wybierać zwykły kowalski. O skutkach inflacji dla obywateli i najlepszych sposobach jej zwalczania porozmawialiśmy w gronie ekspertów. W debacie wzięli udział: Cezary Kaźmierczak, Tomasz Wróblewski, Sławomir Dudek, Andrzej Kubisiak oraz Sebastian Stodolak.
 
Dziękujemy, że byliście z nami i już dziś pragniemy Was zaprosić na kolejne spotkanie otwarte w lutym, jak zwykle w Świetlicy Wolności! Zapraszamy do obejrzenia transmisji z tego wydarzenia TUTAJ.

Inne wpisy tego autora