Przekaż 1% podatku Fundacji WEI

Doceniasz tę treść?

Chcielibyśmy poprosić Was o przekazanie 1% Waszych podatków na Fundację Warsaw Enterprise Institute. Rok temu zapowiadaliśmy, że będzie czekał nas trudny czas dla ograniczania naszych wolności osobistych i gospodarczych. Nie spodziewaliśmy się jednak, że skala tych ograniczeń będzie aż tak duża. Wprowadzony w tym roku Polski Ład to wierzchołek góry lodowej, pod którym znajduje się ogromna ilość nowych rozwiązań podatkowych i prawnych będących najbardziej skomplikowanymi spośród wszystkich systemów podatkowych w krajach Unii Europejskiej.

Wiem, że jest to bardzo trudny czas dla nas wszystkich. Ale wiem też, że bez walki o sprawiedliwe rozwiązania prawne, pro wolnościowe podejście do biznesu i swobód obywatelskich, będzie tylko gorzej. Fundacja Warsaw Enterprise Institute prowadzi działania, które mogą temu zapobiec.

W tym roku chcemy jeszcze wyżej podnieść naszą poprzeczkę, a co za tym idzie – poziom debaty publicznej w Polsce. W tym celu planujemy rozwijać naszą działalność analityczną. Przygotujemy jeszcze więcej konferencji, raportów i analiz gospodarczych, za których pośrednictwem będziemy starać się wymusić na rządzących zmianę nielogicznego i naprędce wprowadzanego prawa. Intensywnie będzie rozwijać także nasze podcasty – Tomasz Wróblewski za chwilę wróci z nowym sezonem Wolności w Remoncie, zaś Sebastian Stodolak prowadzi kolejne wywiady z ciekawymi gośćmi – naukowcami, intelektualistami i aktywistami wolnościowymi. Pod koniec zeszłego roku uruchomiliśmy także nasze wydawnictwo. W tym roku wydamy sporo ciekawych propozycji książkowych. Będą to tytuły autorów związanych z naszym think tankiem, ale też tłumaczenia światowych bestsellerów, niedostępnych jak dotąd w Polsce.

Przekaż nam swój 1% podatku! KRS: 0000458888

By zrealizować nasze plany, potrzebujemy jednak Waszego wsparcia. Przekażcie nam swój 1% podatku, a gwarantujemy, że Wasze pieniądze zostaną dobrze wykorzystane. Zaangażujcie się razem z nami w walkę o lepszą Polskę – o zdrowy rozsądek, rzetelność naukową, wolność słowa i wolność gospodarczą, a także wszelką wolność osobistą, która jest immanentną cechą każdego z nas.

Obiecujemy, że nie zawiedziemy Waszych oczekiwań i będziemy pełnić naszą misję z najwyższą starannością.

Do przekazania 1% zachęca także Tomasz Wróblewski, prezes WEI!

Co udało nam się zrobić w zeszłym roku?

 

Inne wpisy tego autora

O przyszłości gotówki w naszym kraju zdecydują Polacy

W związku z postępem technologicznym, globalna rewolucja finansowa premiuje płatności bezgotówkowe. Ograniczanie fizycznej gotówki w obiegu gospodarczym jest niestety regulacyjnie wspierane przez polityków. Eksperci, którzy