Wystartowaliśmy z nowym projektem podcastowym!

Doceniasz tę treść?

Wolność w Remoncie łączy siły z Radiem Wnet, Igorem Janke, Krzysztofem Wojczalem i Wojciechem Sirykiem! QUALITY CONTENT to zbiór aspiracyjnych i z górnej półki kanałów o uzupełniających się profilach tematycznych. W ramach „Q” przedstawiamy reklamodawcom wspólną ofertę, chcąc dotrzeć do innych zewnętrznych instytucji, firm, a także prywatnych osób, które chciałyby nas wspólnie promować. Naszą siłą jest w sumie ponad milion subskrybentów i prawie 80 milionów wyświetleń w ciągu roku!

Oficjalna premiera naszego projektu odbyła się 22 kwietnia w Świetlicy Wolności. Start poprzedziła dyskusja wszystkich autorów o unijnych regulacjach wolności słowa. Czy dyrektywy i zakazy mogą oczyścić europejskie języki z kłamstw, dezinformacji i nienawiści? – Szczególną uwagę zwracam na to, co się dzieje w Unii Europejskiej, ale też na to, co dzieje się w naszym kraju – mówił podczas dyskusji Tomasz Wróblewski, prezes WEI. – Ostatnio mieliśmy niefortunny incydent, kiedy jeden z burmistrzów pewnej z dzielnic w Brukseli był w stanie zakazać i wyrzucić kongres konserwatywny na kilka tygodni przed wyborami. To wzburzyło wiele osób, a także i Komisję Europejską, chociaż nie wiem dlaczego, bo to dobrze licuje ze wszystkimi kolejnymi regulacjami, dyrektywami i propozycjami UE (np. DSA), jeśli chodzi o wpływanie na wolność słowa – dodał.

My się nie zmieniamy i nasze podcasty zostają tam, gdzie były. Zmienia się jednak otoczenie medialno-społeczne i wymaga od nas aktywniejszego współdziałania. Chcemy zaoferować naszym słuchaczom więcej ciekawszych i bardziej inspirujących poważnych treści. Już niebawem więcej informacji na ten temat!

Inne wpisy tego autora