Wyzwania dla Europy, wyzwania dla świata

Doceniasz tę treść?

Warsaw Enterprise Institute wraz ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców oraz The Heritage Foundation zorganizowali 19 marca 2024 r. w Warszawie międzynarodową konferencję „Future of Europe Forum”. Partnerem naszego wydarzenia było EU-US Forum. 

W konferencji udział wzięły wybitne postaci ze Stanów Zjednoczonych i całej Europy. W naszej opinii był to szczególny moment, żeby razem z najbardziej wpływową konserwatywną fundacją podjąć tematy, które będą w centrum uwagi zarówno przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, jak i wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych. Wśród osób, które wygłosiły swoje przemówienia podczas konferencji, znaleźli się: Tomasz Wróblewski, prezes Warsaw Enterprise Institute, Liz Truss, była premier Wielkiej Brytanii, James Carafano, starszy doradca prezydenta i stypendysta E.W. Richardsona w The Heritage Foundation, John O’Sullivan, prezes i założyciel Danube Institute oraz prof. Andrzej Nowak, polski historyk, pisarz, publicysta, sowietolog, profesor nauk humanistycznych.

Pełną listę wszystkich osób biorących udział w konferencji można znaleźć TUTAJ.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego wydarzenia (fot. O. Rainka):

Inne wpisy tego autora

O przyszłości gotówki w naszym kraju zdecydują Polacy

W związku z postępem technologicznym, globalna rewolucja finansowa premiuje płatności bezgotówkowe. Ograniczanie fizycznej gotówki w obiegu gospodarczym jest niestety regulacyjnie wspierane przez polityków. Eksperci, którzy