EUROPE – POLAND – UKRAINE
REBUILD TOGETHER 2023

20 lipca 2023 r., Hotel Hilton Warszawa, ul. Grzybowska 63

 

20 lipca 2023 r. w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja „Europe – Poland – Ukraine. Rebuild Together 2023” na temat perspektyw rozwoju sytuacji gospodarczej w Ukrainie i jej wpływu na gospodarkę światową.

 

Program konferencji dostępny jest TUTAJ.

 

W trakcie tegorocznej konferencji omówimy sytuację w Ukrainie po ponad roku od wybuchu wojny. Przedstawiony zostanie stan współpracy polsko-ukraińskiej na poziomie administracji, jak i kontaktów biznesowych oraz stan potrzeb strony ukraińskiej.

Konferencja zgromadzi przedstawicieli rządów, ministerstw i parlamentów Polski i Ukrainy, ekspertów, a także przedstawicieli firm z branż bezpośrednio zainteresowanych współpracą – m.in. energetyki, transportu, logistyki i IT. Poruszymy też aspekty finansowe przyszłej odbudowy, jak i wspierania współpracy polsko-ukraińskiej.

 

Rejestracja na konferencję dostępna jest TUTAJ.

 

Zachęcamy do udziału!

 

Projekt dofinansowany z budżetu państwa w ramach realizacji zadania publicznego. Organizacja konferencji „Europe – Poland – Ukraine. Rebuild Together 2023” w ramach kampanii społecznej „Pomagamy Ukrainie”. Wartość dofinansowania – 1 464 284,01 zł, całkowita wartość zadania – 1 590 084,01 zł. „Europe – Poland – Ukraine. Rebuild Together” to program, którego celem jest tworzenie i wzmacnianie relacji między europejskimi, polskimi i ukraińskimi środowiskami biznesu i przygotowanie ram współpracy przy przyszłej odbudowie państwa i gospodarki Ukrainy.