Wolność w Remoncie to cykl bijących rekordy popularności podastów o tematyce gospodarczej, politycznej oraz społecznej. Gospodarzem podcastu jest prezes Warsaw Enterprise Institute Tomasz Wróblewski, który próbuje zrozumieć i objaśnić Wam nowy porządek nieładu ekonomiczno-politycznego.

Do tej pory powstało 126 odcinków Wolności w Remoncie, która została odtworzona ok 30 milionów razy!

 

Wszystkie odcinki, nieodpłatnie dostępne są na kanale YouTube:

Lockdown zabierze więcej ofiar niż pandemia!

Rząd tłumaczy nam, że Lockdown to tylko prewencyjny środek ostrożności. Może, ale pamiętajmy, że historia upadłych demokracji cała usłana jest środkami ostrożności.

recesja groźna jak pandemia!

Cokolwiek planowaliśmy wczoraj, dziś jest nieaktualne. Polska planuje kolejne #TarczaAntykryzysowa, inni wracają do pracy. Czy zdążymy za zmieniającym się światem?

Amerykańska hegemonia rozpadać się będzie w bólu i znoju!

Ameryka wyprowadza wojska z Europy, opuszcza WHO, ale problemem nie jest to, że coś porzuca, tylko to, że w to miejsce nie tworzy nowych instytucji. Czy tak umierają imperia?

dziura w budżecie. prawda o płacy minimalnej.

Wspaniałomyślność czy desperacja? I nie mówię tu bynajmniej o desperacji politycznej – chęci wygrania wyborów, ale o desperackim ratowaniu budżetu. Co takiego dzieje się z finansami państwa, że rząd postanowił dokonać skoku na nasze portfele?