Bariery wzrostu dla MSP
08.08.2017

Konferencja Warsaw Enterprise Institute 

08.08.2017, godzina 11:00

Siedziba Agencji Rozwoju Przemysłu 

ul. Nowy Świat 6/12, Warszawa

(Centrum Bankowo Finansowe)

 

Szanowni Państwo,

polska gospodarka stoi małymi i średnimi firmami (MSP). Możemy być z tego dumni. W porównaniu z innymi rozwiniętymi państwami nasze MSP stosunkowo powoli jednak rosną w siłę. Zbyt często zatrzymują się na pewnym etapie rozwoju, nie zwiększają skali działania, zadowalają się tym, czym już dysponują. MSP to krytyczny sektor dla naszej gospodarki, zapewnia ponad 60 proc PKB i tym bardziej powinniśmy zapewnić im optymalne warunki wzrostu. Niezależnie od znaczenia MSP w strukturze naszej gospodarki, ich dynamiczny rozwój będzie zachętą dla młodych ludzi do zakładania własnych firm, tworzenia nowych miejsc pracy i pomnażania naszego dobrobytu. 

Serdecznie zapraszamy na konferencję, na której zaprezentujemy najnowszy raport Warsaw Enterprise Institute „Niebezpieczny status quo. Dlaczego małe firmy nie rosną”.

Wydarzenie, organizowane wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Agencją Rozwoju Przemysłu, odbędzie się we wtorek 8 sierpnia 2017 r. o godzinie 11:00 w siedzibie ARP przy ul. Nowy Świat 6/12 (Centrum Bankowo Finansowe) w Warszawie.

W debacie prowadzonej przez p. Tomasza Wróblewskiego, prezesa WEI, udział wezmą:

  • Patrycja Klarecka, Prezes PARP
  • Marcin Chludziński, Prezes ARP
  • Paweł Borys, Prezes Zarządu PFR
  • Dr Artur Bartoszewicz, SGH

 

Serdecznie zapraszamy!

 

**************

Potwierdzenia:

Michał Sztuk

e-mail: m.sztuk@wei.org.pl mobile: 662 036 660

 

Partnerzy: