Współpraca
Internetowe Rewolucje w Siedlcach
10.07.2018

Google Internetowe Rewolucje w Siedlcach

Chcesz bardziej efektywnie korzystać z narzędzi internetowych? Zapraszamy na bezpłatne szkolenie w ramach projektu Google Internetowe Rewolucje dotyczące poznawania i wdrażania rozwiązań internetowych w firmach.

Spotkanie odbędzie się 10 lipca br. o godz. 14.30 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ulicy Kazimierza Pułaskiego w Siedlcach. 

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców jest partnerem wydarzenia.

Dowiedz się, jak usprawnić swoje działania w internecie i zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci rozwinąć Twój biznes! Podczas spotkania będzie możliwość skorzystania z indywidualnego wsparcia jednego z naszych doradców. Na podstawie analizy Twoich potrzeb i celów, wspólnie ustalicie indywidualny plan na usprawnienie Twojego biznesu w internecie. Zapraszamy również osoby, które dopiero myślą o założeniu firmy.

AGENDA

14:30 – 15:00 Uroczyste otwarcie z udziałem gościa specjalnego,

15:00 – 16:00 Szkolenie otwarte „Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli narzędzia, które przydadzą się Twojej firmie”,

16:00 – 19:00 Indywidualne konsultacje dla przedsiębiorców.

DLA KOGO?

Zapraszamy do udziału wszystkie firmy z sektora MŚP – niezależnie od poziomu zaawansowania w wykorzystaniu narzędzi internetowych czy branży, w jakiej działają, a także osoby chcące założyć biznes.

Zapisz się!