Jak obniżyć koszty firmy z PFRON
28.10.2015

Warszawa, 14.10.2015

Seminarium ZPP:

Jak obniżyć koszty firmy – dofinansowania z PFRON

Dlaczego tylko nieliczni wiedzą, jak pozyskać dobrego pracownika, którego utrzymanie wyniesie kilkanaście złotych miesięcznie? A może zastanawiałeś się już nad zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością, jednak temat wydał Ci się zbyt skomplikowany?

Dzięki nam dowiesz się jak w prosty sposób pozbyć się comiesięcznych opłat na PFRON oraz jak otrzymywać maksymalne dofinansowanie z PFRON.

Szkolenie skierowane jest dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy chcieliby obniżyć koszty działalności związane z zatrudnianiem, poprzez comiesięczne dofinansowanie z PFRON.

Warsztaty odbędą się 28 października 2015 r. godz. 11.00 – 14.00 (w tym 15 minutowa przerwa kawowa), w siedzibie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców przy Krakowskim Przedmieściu 6, lok. 16 w Warszawie.

AGENDA

– Przedstawienie warunków otrzymywania dofinansowań oraz sposobu obniżania obowiązkowych wpłat na PFRON
– Omówienie tematu zatrudnianie osób z niepełnosprawnością – przywileje i obowiązki
– Przykłady wdrożeń – dostosowanie stanowiska dla potrzeb osoby z niepełnosprawnością w praktyce
– Obliczanie kwot dofinansowań

PROWADZĄCY

Ewa Sznabel – współwłaścicielka firmy KALICH ukierunkowanej na zatrudnianie i aktywizację osób z niepełnosprawnościami. Posiada 15-letni staż pracy w księgowości. Od 4 lat zajmuje się doradztwem w zakresie obniżania wpłat PFRON oraz otrzymywania dofinansowań do wynagrodzeń.

Seminarium odbywa się w ramach cyklu warsztatów i szkoleń dla przedsiębiorców sektora MSP. Koszt udziału w seminarium wynosi 149 zł + 23% VAT. Dla Członków ZPP udział jest bezpłatny.

Zgłoszenia i informacje:
Marta Radziak
Email/ m.radziak@zpp.net.pl
Tel/ 22 826 08 31