Wydarzenia
Misja gospodarcza do Uzbekistanu z okazji oficjalnej wizyty Wiceministra Spraw Zagranicznych w dniach 6-9 czerwca 2018 r.
06.06.2018

W dniach 6-9 czerwca 2018 r. oficjalna wizytę w Uzbekistanie złoży Podsekretarz Stanu w MSZ. Wiceministrowi towarzyszyć będą polscy przedsiębiorcy w ramach grupy biznesu organizowanej przez Krajowa izbę Gospodarczą we współpracy z lokalnymi partnerami izbowymi.

Program pobytu Ministra B. Cichockiego wraz z delegacją biznesu w Uzbekistanie będzie obejmował:

  • Udział w forum gospodarczym w Taszkencie w dniu 7 czerwca br.

KIG wraz z partnerem uzbekistańskim przygotuje program forum, jak również spotkania b2b dla przedsiębiorców z Polski, zgodnie z ich wskazaniami merytorycznymi.

  • Udział w spotkaniach biznesowych w Bucharze w dniu 8.06.

Planujemy organizację programu dla delegacji biznesu w Bucharze, gdzie zostaną zorganizowane spotkania biznesowe z przedstawicielami miejscowej administracji i kręgów gospodarczych oraz spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami uzbekistańskimi.

Ze względu na bliski termin realizacji wizyty oficjalnej w Uzbekistanie oraz harmonogram przygotowań uprzejmie prosimy o pilne zgłoszenie zainteresowania udziałem w misji.

REJESTRACJA ON LINE

Cena za udział w Misji do Uzbekistanu wynosi ok. 5 800 zł netto za osobę i obejmuje: bilet lotniczy na trasie Warszawa-Taszkent-Warszawa, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, przejazd z Taszkentu do Buchary, transport miejscowy w Taszkencie i w Bucharze, wizę, ubezpieczenie, program spotkań na miejscu w Uzbekistanie, przygotowanie folderu informacyjnego o uczestnikach misji, opiekę organizatorów ze strony KIG, program towarzyszący.

Cena nie obejmuje opłaty za hotel, dokonana zostanie rezerwacja grupowa dla całej delegacji biznesowej, natomiast opłata za hotel będzie dokonywana na miejscu przez uczestników misji.

 

Kontakt:

Krajowa Izba Gospodarcza

Elżbieta Wojtas, Tel 22 63 09 752, e-mail: ewojtas@kig.pl

Katarzyna Kaniewska, Tel 22 63 09 707, e-mail: kkaniewska@kig.pl