NOWY ZARZĄD WYBRANY
09.04.2014

9 kwietnia 2014 r. Rada Fundacji Warsaw Enterprise Institute powołała nowy Zarząd. Wiceprezesami WEI zostali Tomasz Wróblewski  i Andrzej Talaga, wieloletni redaktorzy i menadżerowie mediów. Prezesem Fundacji pozostaje prof. Robert Gwiazdowski.

Tomasz Wróblewski będzie odpowiadał za Agendę Gospodarka oraz nowy portal Fundacji, a Andrzej Talaga za Agendę Bezpieczeństwo.

Fundacja Warsaw Enterprise Institute jest zapleczem intelektualnym i eksperckim Związku Przedsiębiorców i Pracodawców i merytorycznie skupia się wokół czterech kluczowych agend dla Polski: Gospodarki, Bezpieczeństwa, Państwa i Demografii.

– Mam nadzieję, że w ciągu pół roku uda nam się odłączyć od WEI kroplówkę ZPP i Fundacja zacznie działać samodzielnie, a w ciągu roku stanie się jednym z największych wolnorynkowych think tanków w Polsce – powiedział Tomasz Pruszczyński, wiceprezes ZPP.

Do końca kwietnia Fundacja uruchomi portal informacyjno-publicystyczny. – Będzie to codziennie aktualizowany portal z własnymi treściami – komentarzami, stanowiskami i memorandami tematycznymi, własnym serwisem blogowym, rozbudowanym serwisem video oraz serwisami programowymi i branżowymi – powiedziała Katarzyna Bańbor, wydawca nowego portalu. Redaktorem naczelnym portalu będzie Tomasz Wróblewski.

Dodatkowe informacje:
?Nel Gwiazdowska
n.gwiazdowska@wei.org.pl