O mocy pozytywnych opinii
28.10.2013

W imieniu Roberta Okulskiego, Rzecznika ZPP w województwie mazowieckim, zapraszamy Państwa oraz Państwa Gości na kolejny wykład Mazowieckiej Akademii Rekomendacji ZPP, który odbędzie się 28 października, o godzinie 18:00, w Centrum Przedsiębiorczości Smolna 4 (przyszła restauracja ZPP – Kafe Zielony Niedźwiedź – zapraszamy od 1 grudnia).

Tym razem zapoznamy się z „Mocą pozytywnych opinii, czyli budowaniem relacji w biznesie wg Grzegorza Turniaka”.
Przypominamy, że na inauguracyjnym spotkaniu stawiło się około 100 uczestników (mimo planowanych jedynie 60 miejsc). Ze względu na ograniczone możliwości lokalowe, prosimy o pilne podejmowanie decyzji o uczestnictwie i zapraszanie gości.

Pragniemy zaznaczyć, że udział w spotkaniach, zarówno dla członków ZPP, jak i ich gości, jest bezpłatny. Uczestnicy wnoszą jedynie opłatę cateringową w wysokości 25,00 zł. Osoby spoza ZPP mogą uczestniczyć jako goście jedynie dwukrotnie. Osoby nie posiadające statusu gościa ponoszą opłatę 50 zł + 25,00 zł catering.

ZAPISY: http://www.uczestnicy.pl/event/mazowiecka-akademia-rekomendacji-zpp–moc-pozytywnych-opinii-czyli-budowanie-relacji-w-biznesie

Prosimy o zaopatrzenie się w odpowiednią (ok. 100 szt.) ilość wizytówek.

28.10.2013 r., godzina 18:00
Centrum Przedsiębiorczości Smolna 4 (przyszła restauracja ZPP – Kafe Zielony Niedźwiedź).

Szczegółowe informacje:
Robert Okulski
Email/ r.okulski@zpp.net.pl