Otwieramy drzwi do eksportu!
05.11.2014

27-10-2014

Organizowanie eksportu żywności do chińskiej prowincji Tianjin – oto cel numer jeden, jaki stawia przed sobą założone w ramach Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Biuro Eksportu, którego działaniami będą kierować Zbigniew Kmieć oraz Wojciech Bieńkowski, związani z polską branżą  spożywczą i restauracyjną.

Eksport żywności do Chin jest pierwszym projektem w ramach Biura.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych współpracą w ramach Biura Eksportu zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w środę 5 listopada br. o godzinie 10.00 w Kafe Zielony Niedźwiedź (ul. Smolna 4, Park Beyera) w Warszawie.

***

Powstanie Biura Eksportu ZPP jest odpowiedzią na spotkanie przedstawicieli polskiej branży spożywczej z delegacją z chińskiej prowincji Tianjin, które odbyło się w sierpniu 2014 roku w siedzibie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców w Warszawie. Celem spotkania było nawiązanie współpracy między partnerami branżowymi. Firmy chińskie oraz przedstawiciele władz chińskich, którzy wzięli udział w spotkaniu chcieli nawiązać kontakt z polskimi firmami spożywczymi, szczególnie z sektora mięsnego (mrożonki), mleczarskiego i winiarskiego.

***

5 listopada 2014 r., godzina 10.00
Miejsce: Kafe Zielony Niedźwiedź, ul. Smolna 4, Park Beyera, Warszawa

Potwierdzenie obcności i szczegółowe informacje o spotkaniu:
Zbigniew Kmieć
tel :: 664 204 413
email :: z.kmiec@zpp.net.pl

Wojciech Bieńkowski
tel :: 731 996 006
email :: w.bienkowski@zpp.net.pl