Pozwolenia na broń palną w Polsce
14.10.2015

30.09.2015

Seminarium ZPP: Pozwolenia na broń palną w Polsce – teoria i praktyka

Jeśli jesteś zainteresowany tematem uzyskiwania pozwolenia na broń palną w Polsce zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej przyjdź na nasze najbliższe seminarium!

Dzięki uczestnictwu w spotkaniu zainteresowani poznają praktyczną wiedzę na temat uzyskiwania pozwoleń na broń w Polsce. Dowiedzą się jakie obowiązki i prawa ma posiadacz pozwolenia oraz które organizacje i stowarzyszenia mogą wspomóc uczestników podczas całego procesu.

Warsztaty odbędą się 14 października 2015 r. godz. 12.00 – 15.00 (w tym 15 minutowa przerwa kawowa), w siedzibie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców przy Krakowskim Przedmieściu 6, lok. 16 w Warszawie. 

Agenda spotkania

• Omówienie ogólnej sytuacji pozwoleń na broń palną w Polsce wraz z krótkim zarysem historycznym; 
• Przedstawienie rodzajów (celów) pozwoleń na broń palną wraz z warunkami jakie należy spełnić; 
• Praktyka stosowania obecnych przepisów;
• Prawa i obowiązki posiadacza broni palnej. 

Prowadzący:

Tomasz Kowalski – Członek zarządu ROMB, członek Rady Fundacji Rozwoju Strzelectwa, instruktor strzelectwa sportowego i obronnego, szef wyszkolenia Polskiego Związku Strzelectwa Praktycznego, Trener w Polskiej Szkole Kaskaderów Filmowych, stały współpracownik fachowego miesięcznika o broni “STRZAŁ.

Konrad Tkaczyk – członek Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni, strzelec sportowy

Seminarium odbywa się w ramach cyklu warsztatów i szkoleń dla przedsiębiorców sektora MSP. Koszt udziału w seminarium wynosi 149 zł + 23% VAT. Dla Członków ZPP udział jest bezpłatny.

Zgłoszenia i informacje:
Marta Radziak
Email/ m.radziak@zpp.net.pl
Tel/ 22 826 08 31 

 

zdjecie: Flick/DVC Indoor Shooting Range