Wydarzenia
Konferencja WEI: Raport otwarcia – Bilans roku
19.12.2018

Warsaw Enterprise Institute zaprasza na coroczną prezentację „Raportu otwarcia – bilans roku”. Indeks od czterech lat mierzy tempo w jakim Polska zbliża się do lidera gospodarczego Unii Europejskiej – Niemiec. W tym roku po raz pierwszy opublikujemy raport z uwzględnieniem wszystkich państw UE.

 

Gościem specjalnym konferencji będzie Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju.

Polska od lat konsekwentnie zbliża się do poziomu Niemiec. Teraz, kiedy zaliczani jesteśmy do grupy państw rozwiniętych, chcemy bliżej przyjrzeć się naszemu postępowi w relacji do innych państw europejskich.

Stąd też, tegoroczny zakres tematyczny obejmie wszystkie kraje Unii Europejskiej. Przeanalizujemy wszystkie gospodarki Unii Europejskiej i na ich podstawie powstanie lista liderów, a także grupa państw, które podejmują działania, by ich dogonić.

Publikacji raportu, skierowanego do przedstawicieli ośrodków decyzyjnych i opiniotwórczych, liderów biznesu, ekspertów administracji, towarzyszy dyskusja wokół aktualnych i przyszłych wyzwań stojących przed polską gospodarką.

Konferencja odbędzie się 19.12.2018 r. (środa), o godzinie 11:00 w Świetlicy Wolności, ul. Nowy Świat 6/12 C, Warszawa (były Dom Partii)

 

Zapraszamy!

 

**************

Potwierdzenia:
Mateusz Gilewski
Dyrektor WEI
e-mail: m.gilewski@wei.org.pl
mobile: 501 767 302