Seminarium: Psychologia i techniki sprzedaży
22.05.2014

09-05-2014

22 maja br. w siedzibie ZPP odbędzie się seminarium adresowane do właścicieli małych i średnich firm, kierowników sprzedaży i pracowników działów handlowych.

Podczas seminarium uczestnicy dowiedzą się dlaczego ich umiejętności sprzedażowe decydują o Tym w jakich warunkach spędzą resztę życia, co robić a czego nie, aby skutecznie sprzedawać oraz jak właściwie wyznaczać cele sprzedaży. Poznają także odpowiedzi na pytania gdzie i jak szukać nowych Klientów, jak rozpoznawać typ osobowości swojego rozmówcy, jakie są główne etapy rozmowy handlowej oraz co łączy najlepsze zespoły sprzedażowe.

Seminarium: Psychologia i techniki sprzedaży

22 maja 2014, godz. 10.00 – 14.00
Miejsce: Siedziba ZPP, Krakowskie Przedmieście 6, 00-325 Warszawa

AGENDA:

  1. Psychologiczna gra sprzedaży – naucz się jej zasad.
  2. Czy naprawdę wiesz gdzie jesteś i gdzie chcesz być?
  3. Warunki skutecznej sprzedaży na konkurencyjnym rynku.
  4. Jak stworzyć zespół, który zwycięża?

Prelegent:
Marcin Grela Ekspert United Values Sp. z o.o. ds. sprzedaży, lider w budowaniu skutecznych zespołów handlowych. Większość życia zawodowego spędził w branży finansowej zarządzając sprzedażą produktów finansowych. Specjalizuje się w rekrutacji i motywacji pracowników działu handlowego.

Udział w seminarium jest bezpłatny dla wszystkich Członków ZPP.
Pozostali uczestnicy ponoszą koszt 149 PLN + 23 % VAT

Zapisy i informacje:

Katarzyna Wojewódzka
Email/ k.wojewodzka@zpp.net.pl
Tel/ 22 826 08 31

Seminarium odbędzie się w ramach zorganizowanego przez ZPP cyklu warsztatów i spotkań konsultacyjnych dla MSP. Informacje o kolejnych spotkaniach już wkrótce.