Seminarium ZPP: “Zarządzanie relacją z klientem czynnikiem wzrostu rentowności przedsiębiorstwa”
27.05.2015

13.05.2015

Seminarium ZPP: „ZARZĄDZANIE RELACJĄ Z KLIENTEM CZYNNIKIEM WZROSTU RENTOWNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA”

Jedną z ważniejszych relacji z punktu widzenia przedsiębiorcy jest ta, którą tworzy z klientem. Zadowolony klient to nie tylko szansa na jego powrót, ale też inwestycja w budowę wizerunku firmy oraz własnej marki. Z drugiej strony utrzymanie relacji z klientem to duży wkład przedsiębiorcy, konieczny do poniesienia, ale czy bez pewnych umiejętności w ogóle opłacalny?

Chcesz umiejętnie budować relacje z klientem? Chcesz zwiększyć efektywność sprzedaży i zoptymalizować koszty obsługi klienta?

Na najbliższych warsztatach organizowanych przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców we współpracy z firmą SARE S.A. dowiesz się jak to osiągnąć.

Seminarium odbędzie się 27 maja 2015 r., w godzinach 10:00-14:00 w siedzibie SARE S.A. przy ulicy Grzybowskiej 2, lok. 34 w Warszawie.

Spotkanie jest adresowane do wszystkich przedsiębiorców, szczególnie do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, prezesów, dyrektorów marketingu oraz dyrektorów sprzedaży.

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy nie będą w stanie fizycznie pojawić się na seminarium – wydarzenie będzie transmitowane online. Szczegóły poniżej.

AGENDA SEMINARIUM

1. Zalety zastosowania zintegrowanej komunikacji
2. Komunikacja marketingowa
3. Zarządzanie prospektem w procesach sprzedażowych
4. Wsparcie w zarządzaniu cyklem życia klienta

Seminarium poprowadzi Pan Dariusz Piekarski.

Dariusz Piekarski – z wykształcenia manager i inżynier. Absolwent  Politechniki Częstochowskiej, Wielkopolskiej Szkoły Biznesu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ekspert w dziedzinie marketingu internetowego.
Od 2011 roku związany z firmą SARE S.A. na stanowisku Dyrektora Zarządzającego, gdzie od 2013 pełni również funkcję Członka Zarządu Grupy Kapitałowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu skutecznie zarządza organizacją realizując strategiczną i operacyjną politykę firmy. Prywatnie entuzjasta górskich wypraw, zdobywał szczyty m.in. na Kaukazie i w Alpach.

Seminarium odbywa się w ramach cyklu warsztatów i szkoleń dla przedsiębiorców sektora MSP. Koszt udziału w seminarium wynosi 149 zł + 23% VAT. Dla Członków ZPP udział jest bezpłatny.

Zgłoszenia i informacje:
Marta Radziak
Email/ m.radziak@zpp.net.pl
Tel/ 22 826 08 31