Skrzydła Biznesu. Przyjdź i porozmawiaj o biznesie
04.12.2014

26-11-2014

W imieniu Dziennika Gazety Prawnej zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i ludzi biznesu do udziału w Skrzydłach Biznesu.

Polscy przedsiębiorcy dzięki swej pracy i inicjatywie skutecznie bronią pozycji rynkowej i wciąż poszukują nowych rozwiązań umożliwiających nieustanny rozwój. Doceniając ich postawę, Dziennik Gazeta Prawna już po raz piąty organizuje „Skrzydła Biznesu”.

“Skrzydła Biznesu” to kompleksowy projekt skierowany do sektora MSP składający się z prestiżowego rankingu firm, cyklu konferencji oraz merytorycznych dodatków ukazujących się w całym nakładzie Dziennika Gazety Prawnej.

Spotkania zostały zorganizowane w taki sposób, by dotrzeć do przedsiębiorców z całej Polski i odbędą się kolejno w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Katowicach i w Warszawie, gdzie zostanie podsumowane całe przedsięwzięcie. Podczas każdej z imprez, zaproszeni eksperci udzielą porad z zakresu pozyskiwania kapitału, zarządzania należnościami i wprowadzania innowacji. Udział w spotkaniach i rankingu jest całkowicie bezpłatny.

***

Najbliższe spotkanie – finałowe – odbędzie się 4 grudnia w Warszawie.

Zapraszamy do udziału!

Program.
Rejestracja.