Spotkajmy się w Pruszkowie!
07.02.2014

W imieniu Tomasza Stalmierskiego, Rzecznika ZPP w powiecie pruszkowskim, serdecznie zapraszamy na spotkanie otwarte dla przedsiębiorców sektora MSP, poświęcone zmianom w podatku VAT obowiązującym od 1 stycznia 2014 r. Odbędzie się ono 7 lutego o godzinie 15:30 w Hotelu ComfortBiznes w Pruszkowie.

Podczas seminarium, które poprowadzi Robert Okulski, Ekspert ZPP ds. podatkowych, Rzecznik w woj. mazowieckim, przedstawione zostaną praktyczne skutki zmian w systemie podatku od towarów i usług (VAT), między innymi: skutki planowanej derogacji dotyczącej odliczenia podatku od samochodów osobowych oraz tzw. „kratek”, zmiana terminu powstania obowiązku podatkowego, zmiana systemu wystawiania faktur, podstawa opodatkowania, prawo do odliczenia podatku naliczonego, zmiany w zwolnieniach podmiotowych, w szczególności w stosunku do towarów używanych.

Spotkanie będzie też idealną okazją do zaprezentowania działań podejmowanych przez ZPP w celu poprawy warunków prowadzenia biznesu dla firm z sektora MSP w Polsce.

7 lutego 2014 r., godzina 15.30
Miejsce: Hotel ComfortBiznes Pruszków, ul. Prusa 1, 05-800 Pruszków

Wstęp wolny.

Prosimy o potwierdzenie udziału:
Tomasz Stalmierski
Email/ t.stalmierski@zpp.net.pl
Tel/ 5 11 99 33 55

Dziękujemy Hotelowi ComfortBiznes za udostępnienie sali.