Spotkajmy się we Wrocławiu!
08.11.2013

W imieniu Zenona Madeja, Rzecznika ZPP w województwie dolnośląskim, zapraszamy na spotkanie inicjujące budowę naszych struktur w regionie.

Jeśli:

  • jesteś przedsiębiorcą lub pracodawcą,
  • oczekujesz zmian na lepsze,

przyjdź i poznaj korzyści jakie mogą stać się Twoim udziałem dzięki członkostwu i zaangażowaniu w budowę struktur lokalnych ZPP. Dołącz do nas!

8 listopada 2013 r., godzina 17:30
Miejsce: Hotel Campanille Centrum, ul. Ślężna 26, Wrocław.

Podczas spotkania zostaną przedstawione cele i zasady funkcjonowania Związku, dotychczasowe sukcesy oraz projekty planowane na najbliższe miesiące, a przede wszystkim KORZYŚCI wynikające z członkostwa w ZPP.

W trakcie piątkowego spotkania zostanie także zaprezentowana Rekomendowana Kancelaria Prawnicza ZPP na terenie powiatu wrocławskiego – Konsorcjum Prawno-Finansowe Kiwała & Wspólnicy Sp. z o.o. Uczestnikom spotkania zostaną przedstawione KORZYŚCI wynikające ze współpracy i korzystania z usług Działu Prawnego Konsorcjum, a więc m.in. możliwość wykupu polis prawnych dla klientów indywidualnych i biznesowych jako taniego ubezpieczenia prawnego. Przedstawiciele Konsorcjum zaprezentują także Dział Finansowy, który zajmuje się pozyskiwaniem finansowań bankowych i pozabankowych oraz nowość na rynku deweloperskim – ekologiczne domy pasywne (wraz z galerią zdjęć domu pokazowego we Wrocławiu).

UWAGA! Na uczestników spotkania czekają TRZY POLISY PRAWNE uprawniające do otrzymania bezpłatnej porady prawnej (ważne przez rok od daty wręczenia).

Kontakt:
Zenon Madej
Rzecznik ZPP w woj. dolnośląskim
Email/ z.madej@zpp.net.pl