Warsztaty ZPP dla osób zarządzających
11.05.2016

27-04-2016

WARSZTATY: „Firma, która ma to coś – człowiek, motywacja, zaangażowanie”

Serdecznie zapraszamy osoby zarządzające ludźmi, a szczególnie osoby z działów HR oraz właścicieli i dyrektorów zarządzających firmami do udziału w warsztatach pt. „Firma, która ma to coś – człowiek, motywacja, zaangażowanie”

Warsztaty odbędą się 11 maja 2016 r. w godz. 10.00 – 14:00 w siedzibie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców przy ulicy Nowy Świat 33 w Warszawie.

Uczestnicy spotkania pogłębią wiedzę na temat pozafinansowych sposobów motywowania i angażowania pracowników w dzisiejszych czasach permanentnej zmiany, wszechobecnej konkurencji i coraz wyraźniej zaznaczającego się rynku pracownika. Rozwiną umiejętności efektywnej komunikacji budującej prawdziwą motywację i wzmacniającej efektywność pracy podwładnych. Poznają wagę indywidualnego podejścia do każdego pracownika oraz wypracują praktyczne sposoby motywowania podwładnych w swoim zespole.

Agenda:

  1. Co naprawdę motywuje pracowników a co jest tzw. czynnikiem higieny psychicznej. Teorie motywacji vs. codzienna praktyka w MŚP.
  2. Jak efektywnie motywować i angażować pracowników o różnym stażu i różnych potrzebach. Fazy rozwoju pracownika w organizacji a dobór odpowiednich motywatorów. Najczęstsze potrzeby pracowników czyli 11 typowych motywatorów życia zawodowego.  Różne generacje, różne potrzeby? Czego potrzebują osoby z pokolenia Baby Boom, X a czego Millenialsi (pokolenie Y)?
  3. Codzienna komunikacja w służbie motywowania i angażowania pracowników. Czym jest rozmowa motywacyjna, czy pytania szefa mogą być angażujące? Najczęstsze toksyny w komunikacji. Czy pochwała zawsze działa – jak wyrażać uznanie w sposób konstruktywny.
  4. Rozwijanie pracowników jako istotny element budowania zaangażowania i motywacji wewnętrznej. Sposoby rozwijania pracowników według zasady 70-20-10.

Prelegent:
Katarzyna Kuciel –
Niezależny konsultant i przedsiębiorca, założyciel i konsultant zarządzający TMS Consulting. Od 1994 r. aktywnie wspiera organizacje w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Pani Katarzyna jest zaufanym doradcą i partnerem w prowadzeniu procesów audytów kompetencji zawodowych, identyfikacji Talentów, wyborów Sukcesorów oraz wytyczaniu Ścieżek Kariery dla kluczowych pracowników korporacji i firm rodzinnych. Pani Katarzyna specjalizuje się w obszarze budowania efektywnych zespołów, rozwijania i wzmacniania umiejętności zarządzania i motywowania pracowników, zarządzania transformacją w organizacjach. Posiada dwa międzynarodowe certyfikaty coacha oraz dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów coachingowych.  Od 2010 r. wspiera efektywność pracy zespołów jako certyfikowany facylitator. Gościnnie wykłada na studiach MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania. Z wykształcenia psycholog, absolwentka Executive MBA.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla wszystkich Członków ZPP.
Pozostali uczestnicy ponoszą koszt 149 PLN + 23 % VAT

Zapytania i zgłoszenie udziału w warsztatach należy przesyłać do Katarzyny Wojewódzkiej drogą mailową na adres: k.wojewodzka@zpp.net.pl

Warsztaty odbędą się w ramach zorganizowanego przez ZPP cyklu warsztatów i spotkań konsultacyjnych dla MŚP. Informacje o kolejnych spotkaniach już wkrótce.