Warsztaty ZPP: Komunikacja on-line z klientem
07.09.2016

03-08-2016

WARSZTATY:  Skuteczna i legalna komunikacja online z klientem. Czyli, jak e-mail marketing w połączeniu z innymi kanałami dotarcia pomoże Ci sprzedawać”

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli firm, marketerów, pracowników agencji marketingowych, domów mediowych, specjalistów ds. social media, project managerów, pracowników działów marketingu, osoby odpowiedzialne za PR, social media oraz osoby efektywnie budujące własne marki w kanale online do udziału w warsztatach pt. „Skuteczna i legalna komunikacja online z klientem. Czyli, jak e-mail marketing w połączeniu z innymi kanałami dotarcia pomoże Ci sprzedawać”

Warsztaty odbędą się 7 września 2016 r.  godz. 10.00 – 14:00 w siedzibie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców przy ulicy Nowy Świat 33 w Warszawie

Uczestnicy spotkania pogłębią wiedzę na temat skutecznej strategii online, która skupia się wokół realizacji głównego celu firmy – i która nie tylko powinna generować sprzedaż poprzez kanał online, ale również wspierać ją poprzez offline. Warsztaty pozwolą uzmysłowić znaczenie prowadzenia spójnej komunikacji Twojej marki i jednocześnie stworzyć synergię pomiędzy różnymi kanałami sprzedaży. Eksperci z Grupy SARE pokażą efektywne narzędzia do prowadzenia skutecznej sprzedaży, budowania relacji z klientami i prowadzenia spersonalizowanej, wielokanałowej komunikacji z nimi. Uczestnicy będą mieli możliwość praktycznego wykorzystania poznanych narzędzi do optymalizacji procesów marketingowo-sprzedażowych, poznają kluczowe zagadnienia związane z marketing automation i komunikacją w modelu omnichannel.


Agenda:

1)     Prezentacja Grupy Kapitałowej SARE – prowadzenie Magdalena Zawada

  • E-mail marketing w ujęciu strategicznym. Jakie ma znaczenie dla przedsiębiorstwa? Możliwości zastosowań tego kanału komunikacji
  • Jak przy pomocy email marketingu zwiększyć efektywność działań

2)     Aspekty prawne funkcjonowania firmy w Internecie.
Prowadź swój biznes na legalu – prowadzenie Aleksandra Sopala
Prezentacja na temat aspektów prawnych przy świadczeniu usług drogą elektroniczną:

  • adresy e-mail jako dane osobowe,
  • podstawowe obowiązki związane z przetwarzaniem danych osobowych,
  • jak zgodnie z prawem realizować wysyłki marketingowe drogą elektroniczną,
  • możliwości pozyskania zgód na potrzeby wysyłek marketingowych,
  • pozyskane zgody, a możliwości wykorzystania danych.

3)     Integracja e-mail marketingu z innymi kanałami dotarcia. Dlaczego warto? SAREhub- platforma do integracji i marketing automation – prowadzenie Wojciech Brzezina

  • automatyzacja działań a poprawa skuteczności w dotarciu do użytkownika
  • wykorzystanie wielokanałowości w komunikacji z użytkownikiem
  • jak zbierać dodatkowe dane w procesie komunikacji

 

Prelegenci:

Magdalena ZawadaDirector of Development and expansion at SARE
Posiada siedemnastoletnie doświadczenie w zarządzaniu oraz budowaniu strategii w sektorze finansowym i branży IT. W SARE odpowiedzialna za wspieranie firmy w zakresie strategii rozwoju, ze szczególnym naciskiem na ekspansję zagraniczną, programy partnerskie oraz rozwiązania w chmurze obliczeniowej.

Aleksandra SopalaLegal Consultant
Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku prawo. Ekspert z dziedziny prawa komunikacji elektronicznej. Posiada doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego, umów w obrocie gospodarczym, ochrony danych osobowych, windykacji i zabezpieczenia należności. Obecnie prawnik Grupy kapitałowej SARE S.A. oraz Fundacji Rozwoju i Ochrony Komunikacji Elektronicznej. Prywatnie pasjonatka górskich wycieczek.

Wojciech Brzezina – Project Manager at SARE
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na wydziale Informatyki I Ekonometrii. Od pięciu lat zasila zespół specjalistów SARE, zaczynając jako praktykant, aby dziś pełnić funkcje project managera. Odpowiedzialny za realizację i  koordynację kluczowych projektów w firmie. Nadzoruje i dokumentuje prace w dziale IT związane z projektami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Skutecznie wspiera pracę w działach obsługi klienta, sprzedaży, księgowym oraz marketingu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla wszystkich Członków ZPP.
Pozostali uczestnicy ponoszą koszt 149 PLN + 23 % VAT

Zapytania i zgłoszenie udziału w warsztatach w postaci wypełnionego formularza należy przesyłać do Ewy Czerwińskiej drogą mailową na adres: e.czerwinska@zpp.net.pl

Warsztaty odbędą się w ramach zorganizowanego przez ZPP cyklu warsztatów i spotkań konsultacyjnych dla MŚP. Informacje o kolejnych spotkaniach już wkrótce.

 Pobierz formularz zgłoszeniowy