WARSZTATY ZPP: Moja ostatnia biznesowa misja. Jak skutecznie i z sukcesem oddać stery w firmie?
21.09.2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli firm, właścicieli średniej wielkości firm w wieku 55+ oraz dzieci właścicieli zamierzający kontynuować biznes rodziców.

Warsztaty odbędą się 21 września 2016 r.  godz. 10.00 – 14:00 w siedzibie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców przy ulicy Nowy Świat 33 w Warszawie

Spotkanie ma na celu zainspirowanie właścicieli firm do myślenia o przyszłości swojej firmy w kontekście celów własnych oraz celów ich najbliższych oraz pokazać możliwe do zastosowania rozwiązania.

Agenda:

  • Potrzeba planowania przyszłości własnej oraz rodziny
  • Rola firmy  jako narzędzia realizacji planów własnych oraz rodziny
  • Ustalenie wartości firmy
  • Przygotowanie biznesu do zmian
  • Wiele dróg wyjścia z biznesu

Prelegent:

Dariusz Bednarski –  Partner Zarządzający w firmie Grant Thornton. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców i firm. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie strukturyzacji biznesu, planowania sukcesyjnego, transakcji kapitałowych (przekształcenia, fuzje, przejęcia, transakcje na przedsiębiorstwach, udziałach, akcjach) w zakresie aspektów prawnych, podatkowych oraz bilansowych. Jest liderem doradztwa dla firm rodzinnych oraz dyrektorem zespołu ds. sukcesji biznesu. Autor licznych publikacji dotyczących zagadnień związanych z sukcesją, restrukturyzacją działalności, wyborem optymalnych form prawnych dla biznesu. Prelegent na szkoleniach i konferencjach. Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla wszystkich Członków ZPP.
Pozostali uczestnicy ponoszą koszt 149 PLN + 23 % VAT

Zapytania i zgłoszenie udziału w warsztatach w postaci wypełnionego formularza należy przesyłać do Ewy Czerwińskiej drogą mailową na adres: e.czerwinska@zpp.net.pl

Warsztaty odbędą się w ramach zorganizowanego przez ZPP cyklu warsztatów i spotkań konsultacyjnych dla MŚP. Informacje o kolejnych spotkaniach już wkrótce.

Formularz zgłoszeniowy