Wydarzenia
WEI oraz ZPP zapraszają na specjalną konferencję poświęconą Pracowniczym Planom Kapitałowym
23.05.2019

Serdecznie zapraszamy menedżerów, pracowników działów HR, prezesów, właścicieli firm oraz wszystkich zainteresowanych zagadnieniami Pracowniczych Planów Kapitałowych.

 

Pracownicze Plany Kapitałowe są powszechnym i dobrowolnym systemem długoterminowego oszczędzania dla pracowników, tworzonym i współfinansowanym przez pracodawców i Państwo.

 

Konferencja odbędzie się 23 maja br. (czwartek) od godziny 11:30 w Świetlicy Wolności (Nowy Świat 6/12, Warszawa, były Dom Partii).

 

Podczas spotkania odpowiemy Państwu m.in. na następujące pytania:

1. O istocie Pracowniczych Planów Kapitałowych w całym systemie emerytalnym i bezpieczeństwa państwa.

2. Kulisy wdrożenia programu Pracowniczych Planów Kapitałowych i możliwe zachowanie rynku.

3. W jaki sposób PPK może być skutecznym narzędziem do prowadzenia polityki kadrowej i rozwoju firmy?

 

Gościem honorowym spotkania będzie Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys.

Paweł Borys – polski ekonomista i menadżer, specjalizujący się w bankowości, rynku kapitałowym i polityce gospodarczej. Pracował w polskich i międzynarodowych instytucjach finansowych. Od 1 maja 2016 roku Prezes Zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju. Przewodniczący Rady Nadzorczej Banku Gospodarstwa Krajowego. Posiada szerokie kontakty z międzynarodowymi inwestorami i instytucjami finansowymi oraz rozległe doświadczenie korporacyjne, zdobyte podczas pracy w 18 radach nadzorczych spółek w Polsce i zagranicą, w tym trzech banków, zakładu ubezpieczeń oraz TFI. Poprzednio Członek Komitetu Indeksów Giełdowych przy GPW w Warszawie oraz Członek Rady Programowej Go Global. W 2013 roku został uznany za jednego z najlepszych polskich menadżerów przed 40-stką (wg. magazynu Sukces).

 

Szczegółowych informacji udziela:

Mateusz Gilewski
Dyrektor WEI
m.gilewski@wei.org.pl
mobile 501 767 302