Wolność pod Ostrzałem
24.11.2014

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości organizują konferencję prasową inaugurującą początek emisji serialu Wolność pod Ostrzałem. Konferencja odbędzie się 24 listopada 2014 (poniedziałek)  w  Warszawie w Kafe Zielony Niedźwiedź przy ulicy Smolnej 4  w godzinach 11:00-12:00.

Wyprodukowany przez Fundację Wolności i Przedsiębiorczości materiał ma na celu poruszenie kluczowych problemów współczesnej Polski (takich jak min. emigracja, rozdźwięk pomiędzy obywatelami a politykami, kryzys szkolnictwa) i przedstawienie recepty na naprawę tych sfer. Proponowane rozwiązania są oparte o filozofię wolności i wiarę w przedsiębiorczość. Wśród wypowiadających się w serialu są min. prof. Leszek Balcerowicz, prof. Robert Gwiazdowski, prof. Krystyna Iglicka-Okólska, Przemysław Wipler, Jarosław Gowin czy Matthew Tyrmand.

Podczas konferencji planujemy zapoznać Państwa z przebiegiem prac nad tym nowatorskim (to pierwsza tak szeroko zakrojona inicjatywa polskiego ruchu wolnościowego, budżet serialu wyniósł 75 tys. zł) projektem w pełni sfinansowanym z dobrowolnie przekazanych środków. Opowiemy o idei stojącej za produkcją oraz o planach emisyjnych. Na temat serialu będą się wypowiadać: prof. Robert Gwiazdowski (WEI), Marcin Nowacki (ZPP), Marcin Chmielowski (FWiP, gospodarz serialu) i Jacek Spendel (FWiP, producent serialu).

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojego przybycia drogą mailową.

Osoba odpowiedzialna za kontakt z mediami

Nel Gwiazdowska
n.gwiazdowska@wei.org.pl
798 966 263