Wykład: Rekomendacje receptą na sukces
30.09.2013

Serdecznie zapraszamy członków i sympatyków Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, na inauguracyjny wykład Mazowieckiej Akademii Rekomendacji ZPP: „Rekomendacje receptą na sukces”.

30.09.2013 g. 18.00 – 20.00

miejsce: “Centrum Przedsiębiorczości Smolna” – Park Beyera

00-375 Warszawa, ul Smolna 4 (wjazd od ul. Kruczkowskiego 5 lub dojście od Smolnej schodkami))

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wszyscy uczestnicy są gośćmi Mazowieckiej Akademii Rekomendacji ZPP. Nie ponoszą także opłaty cateringowej.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Mazowiecka Akademia Rekomendacji ZPP to cykl regularnych, comiesięcznych spotkań dla przedsiębiorców, członków i sympatyków Związku Przedsiębiorców i Pracodawców regionu Mazowieckiego.

Celem spotkań Mazowieckiej Akademii Rekomendacji ZPP jest:

• nawiązanie relacji biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami,

• ćwiczenie umiejętności networkingowych i rekomendacyjnych,

• uzyskanie nowej wiedzy i odpowiedzi na pytania z zakresu rekomendacji w biznesie.

Wykłady prowadzi Grzegorz Turniak:

Niestrudzony orędownik wartościowych idei: networkingu, zarządzania talentami, karierą i czasem. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, certyfikowany konsultant OD (OD Institute Ohio), nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College), oraz certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). Członek Zarządu PSZK i Prezes Stowarzyszenia Profesjonalych Mówców w Polsce. Prezes BNI Polska od lutego 2006. Współautor książek : z Jackiem Santorskim “Alchemia Kariery “, Witoldem Antosiewiczem “Praktyczny poradnik networkingu”.

Każdy wykład połaczony jest z częścią networkingową, pozwalająca na praktyczne spożytkowanie pozyskanej wiedzy, i zawarcie nowych znajomości biznesowych. Rekomendujemy zbranie za sobą min. 50 wizytówek.

Zapoznaj się z regulaminem Mazowieckiej Akademii Rekomendacji ZPP

Więcej informacji:

Robert Okulski

Rzecznik ZPP województwa mazowieckiego

Email/ r.okulski@zpp.net.pl