Zapraszamy na coroczną Konferencję European Students For Liberty 2015!
10.04.2015

Students For Liberty to międzynarodowa organizacja non-profit, której misją jest zapewnienie wsparcia dla studentów i organizacji studenckich działających w obronie wolności. ESFLC jest corocznie organizowaną konferencją, podczas której rozmawia się między innymi o różnych liberalnych prądach oraz o tym w jaki sposób skutecznie bronić liberalnych rozwiązań współczesnych światowych problemów. Jest to też okazja do poznania wielu osób o wolnościowych poglądach (w 2014r. w ESFLC wzięło udział ponad 550 osób). W tym roku wśród prelegentów znajdą się między innymi: Tom Palmer (Atlas Network), Pierre Bessard (Liberal Institute), Matt Kibbe (FreedomWorks), Mark Littlewood  (IEA), Paweł Dobrowolski (WEI). Więcej szczegółów o konferencji na stronie: www.esflc.org. Zapisy trwają do 10 kwietnia, jednak do końca lutego obowiązują promocyjne ceny.

Konferencja odbędzie się w języku angielskim.Grupa na Facebooku związana z wydarzeniem: https://www.facebook.com/groups/658438924176428/?fref=ts??

Grupa na Facebooku dla osób, które szukają zakwaterowania w czasie konferencji: https://www.facebook.com/groups/439276429509738/?fref=ts

Link do rejestracji: esflc.org/register/

Facebook: facebook.com/ESFLPolska