ZPP – kim i po co jesteśmy? Konferencja i warsztat.
16.05.2017

10.05.2017

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zaprasza na konferencję połączoną z warsztatem skierowanym do przedsiębiorców pn. “Jak bezpiecznie i efektywnie prowadzić działalność gospodarczą w polskich warunkach?”która odbędzie się 16 maja br. (wtorek) o godz. 18.00 w siedzibie ZPP przy ul. Nowy Świat 33 w Warszawie. 

Spotkanie poprowadzi Pan Andrzej Romańczuk-Fiederowicz przedsiębiorca z kilkudziesięcioletnim stażem w biznesie. Wspólnik oraz Prezes Zarządu Novum Pro.  Jeden z założycieli ZPP Małopolska oraz ZPP Śląsk, w którym pełni funkcję wiceprezesa.


Agenda spotkania:


18:00 – 18:30 – Przywitanie uczestników – czas na swobodny networking

Konferencję planujemy rozpocząć punktualnie o 18.30, warto zaplanować wcześniejsze przybycie – będzie możliwość poznania innych przedsiębiorców.


18:30 – 19:00 – ZPP – kim jesteśmy i po co jesteśmy?

W tej części konferencji będziecie mogli Państwo dowiedzieć się dlaczego powstał Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, czym się zajmujemy, jakie mamy sukcesy w reprezentacji oraz lobbowaniu na rzecz małych i średnich firm. Jakie korzyści można uzyskać dołączając do nas.

19:00 – 20:30 – WARSZTAT: Jak bezpiecznie i efektywnie prowadzić działalność gospodarczą w polskich warunkach?

Ta część będzie poświęcona przeglądowi aktualnej sytuacji Przedsiębiorców w Polsce, jakie są możliwe legalne formy działania w istniejącym otoczeniu prawnym. Zastanowimy się, jaka forma prowadzeniu biznesu jest najbardziej optymalna. Zaprezentujemy konkretne rozwiązania, które pozwalają w prosty sposób zoptyamlizować koszty w firmie, oddzielić majątek prywatny od firmowego, zminimalizować obciążeniu ZUS. Jednym zdaniem: wykorzystać istniejący system prawny na korzyść przedsiębiorcy.

Program oraz rejestracja dostępna na stronie: REJESTRACJA do dnia 15 maja 2017 r.
Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Więcej informacji: Ewa Czerwińska :: e.czerwinska@zpp.net.pl :: 514 776 808

 

ZAPRASZAMY!