ZPP Łódź na start!
28.09.2015

21.09.2015

W imieniu naszej Rzeczniczki w regionie łódzkim, Katarzyny Gadomskiej oraz Hotelu Stare Kino Cinema Residence, serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu inaugurującym budowę struktur lokalnych ZPP w Łodzi. Zaplanowane wydarzenie zostanie połączone z seminarium na temat własności marki, które poprowadzi Piotr Seges. Swój udział zapowiedział także Marcin Nowacki, wiceprezes ZPP.

Spotkanie  odbędzie się w poniedziałek, 28 września 2015 roku w godzinach 11:00-14:00 w Hotelu Stare Kino Cinema Residence przy ulicy Piotrkowskiej 120 w Łodzi.

Spotkanie jest adresowane do wszystkich przedsiębiorców oraz właścicieli firm, którzy wierzą w wolnorynkowe zasady funkcjonowania gospodarki, chcą współtworzyć ruch na rzecz poprawy warunków funkcjonowania przedsiębiorstw w Polsce oraz tych, którzy szukają sposobów na efektywne zarządzanie własną marką.

Informacje nt. Seminarium:

Własność marki. Korzyści ochronne, podatkowe, strategiczne, sukcesja biznesu. 

  • Czy zastanawiałeś się kiedyś czy Twoja marka jest naprawdę Twoja?
  • Czy wiesz, że sama świadomość marki nie jest kluczem do osiągnięcia sukcesu rynkowego?
  • Czy znasz tajniki zarządzania marką?
  • Czy wiesz w jaki sposób zaprojektować i zbudować własność marki?

Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „NIE”… weź udział w seminarium!
Po sukcesie seminarium w Warszawie, pora na Łódź!

Projekt “Kapitał Marki” zapewnia własność marki, jej ochronę i bezpieczeństwo, korzyści prawne i podatkowe, wpływa na zyski i buduje wartość biznesu. Łączy trzy strategiczne obszary: marketing, prawo, finanse. Projekt jest finansowany przez Rząd, dzięki uldze podatkowej z tytułu licencji. W szczególności obejmuje Raporty zdolności rejestrowej na terenie RP, Unii Europejskiej i krajów zrzeszonych w systemie międzynarodowym. Zabezpiecza prawa własności przemysłowej oraz własność majątkowych praw autorskich. Pokazuje optymalne cumowanie marki jako własności intelektualnej, czyniąc z niej aktywa bilansowe.

AGENDA SEMINARIUM

1. Prezentacja Projektu.
2. Przykłady.
3. Odpowiedzi na pytania.
4. Dyskusja.

Seminarium poprowadzi Piotr Seges – założyciel Agencji Reklamowej SEGES wprowadzającej na polski rynek takie marki jak: Philips, Johnson & Johnson, Kraft Jacobs Suchard, Ovita Nutricia, Berlin-Chemie, Netia, Computerland, Pizza Hut i wiele innych. Klasyfikowany na 3-5 miejscu w Polsce w obsłudze budżetów below the line. W ciągu ostatnich 10 lat współautor strategii i promocji marki LUX MED. Na stałe współpracuje z pierwszą w Polsce Kancelarią Brandingową GoodName. Twórca Projektu Kapitał Marki.

28 września 2015, godzina 11:00-14:00
Miejsce: Hotel Stare Kino Cinema Residence

Udział w spotkaniu/seminarium  jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji udziela:
Katarzyna Gadomska
Rzecznik ZPP w Łodzi
Email: k.gadomska@zpp.net.pl
Tel: 604 977 340