Debata WEI: Polska w pandemii: Lockdowny, gospodarka, tarcze.

Doceniasz tę treść?

Warsaw Enterprise Institute zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu „Polska w pandemii”, podczas którego zaprezentujemy #RaportWEI pt. „Niepewność, paraliż, chaos – polska gospodarka w kryzysie pandemicznym i reakcja państwa”, autorstwa Piotra Palutkiewicza.


Raport można pobrać TUTAJ

 

Już ponad rok minął od początku pandemii i wprowadzenia lockdownu. Jak Polska gospodarka radzi sobie z trudną sytuacją? Czy rząd i jego programy antykryzysowe stanowią wystarczającą poduszkę bezpieczeństwa? Co należałoby zmienić w polityce państwa w najbliższych miesiącach tak, by lepiej odpowiadała na potrzeby gospodarki w kryzysie? Na te tematy będziemy rozmawiać z ekspertami przy okazji prezentacji kolejnego raportu z cyklu publikacji „Polska w pandemii”, w których eksperci think-tanku oraz zaproszeni goście podejmują się oceny funkcjonowania państwa polskiego w pandemii w czterech różnych aspektach: ochrony zdrowia, działania aparatu przymusu, ratowania gospodarki i zarządzania nastrojami społecznymi. Autorem raportu jest Piotr Palutkiewicz, ekonomista z Warsaw Enterprise Institute.

 

Dyskutować będą:
– Piotr Palutkiewicz – autor raportu, ekonomista Warsaw Enterprise Institute
 Paweł Borys – prezes Polskiego Funduszu Rozwoju
 Dr Marek Radzikowski – ekonomista, SGH
 Agata Szostak – dyrektor ds. finansowych RTV EURO AGD
 Tomasz Wróblewski – prezes Warsaw Enterprise Institute
Moderator: Sebastian Stodolak – Wiceprezes Warsaw Enterprise Institute

 

Zapraszamy!

 

Inne wpisy tego autora

Ukraińskie spółki notują wzrosty na GPW

– Po weekendowej kontrofensywie w okręgu charkowskim w poniedziałek, 12 września, indeksy otworzyły się dawno niewidzianą luką wzrostową na Giełdzie Papierów Wartościowych. Mówimy tutaj o