Z dziejów oszołomstwa

Z dziejów oszołomstwa

Doceniasz tę treść?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Szczególnie w sprawie OFE. Bo jeśli chodzi o Euro, to PO Euro nie chce, ale starannie to skrywa i mówi, że chce – choć przeciwnicy nie są już stygmatyzowani.

Najbardziej ten cud oczyszczenia z oszołomstwa był widoczny w sprawie OFE. Ci sami ludzie, którzy wyzywali nas od oszołomów, po zmianie poglądów Jego Eminencji Donalda Tuska w tej kwestii, nawet na chwilę nie nabrali wody w usta. tego samego dnia zaczęli głosić poglądy, które do południa były dla nich obrzydliwe.

Oj nie oszczędza swoich zwolenników jaśnie nam panujący Premier.

W związku z powyższym mam takie nieśmiałe marzonko, ze być może PDT zmieni też nagle zdanie i postanowi uprościć system podatkowy. I wówczas znowu stanie się cud – podatek od funduszu płac czy zryczałtowany CIT od korporacji przestaną z dnia na dzień być poglądami nierealistycznymi, bajkami, szaleństwem niemożliwym do realizacji, a staną się zdroworozsądkowymi reformami, które podjął bohaterski nasz Premier.

Inne wpisy tego autora

Czemu z Polską można robić co się chce?

W 2018 roku Francja wypowiedziała Polsce wojnę handlową i zaczęła systemowo prześladować polskie firmy we Francji, oczywiście szermując przy tym całym wachlarzem szczytnych haseł, o

Polexit w 9 krokach

 Z coraz większą litością i zażenowaniem patrzę na różne opinie dotyczące tzw. Polexitu.  Niby powszechne jest, że jak aktor czy kompozytor wypowiada się w sprawach